...

Komunikacja

Filtry

Filtry

Autor
Data publikacji
Wyczyść

Brakuje tematu szkolenia dla Ciebie?

Zgłoś nam go.
Wyślij wiadomość

Komunikacja - Dowiedz się więcej

W erze cyfryzacji i globalizacji, komunikacja stała się kluczem do sukcesu każdej firmy. Nasza kategoria filmów poświęcona jest tej niezastąpionej umiejętności, koncentrując się na jej zastosowaniu w kontekście biznesowym. W świecie, gdzie każde słowo liczy się, odkryj, jak stać się mistrzem w komunikacji w firmie. A warto pamiętać, że jest to umiejętność wielkiej wagi, szczególnie dla menedżerów.

Dobra komunikacja przekłada się bowiem nie tylko na lepszą atmosferę w pracy, ale także na realne korzyści biznesowe: zwiększoną produktywność, lepsze relacje z klientami i zadowolonych pracowników. Inwestycja w komunikację może więc przynieść korzyści na wiele sposobów. Niezależnie od branży czy wielkości przedsiębiorstwa, umiejętność efektywnej komunikacji jest nieoceniona. Zapraszamy zatem na cykl rozmów na temat komunikacji. W tej kategorii poruszamy bardzo szeroko ten temat. Znajdziecie więc u nas zarówno ciekawe, często poruszające rozmowy z trenerką biznesu, fascylitatorką i specjalistką counsellingu Gestalt – Joanną Młynarz. Polecamy szczególnie cykl rozmów z tą ekspertką na temat błędów w komunikacji w firmie. Bardzo ciekawa rozmowa dotyczy również traumy życiowej. Jej doświadczenie nie sprawia bowiem, że życie przestaje biec. Po trudnym, nieszczęśliwym zdarzeniu wciąż trzeba funkcjonować w życiu zawodowym. Warto posłuchać!

Ponadto proponujemy ciekawą rozmowę na temat przepaści pokoleniowej w firmie, a co za tym idzie problemów w komunikacji. To zagadnienie, które dotyczy nie tylko firm polskich, ale również europejskich. Pokoleniowa „dziura”, która istnieje w wielu przedsiębiorstwach, zwłaszcza w przemyśle ciężkim, jest często trudna do zasypania. Warto posłuchać, co na jej temat mają do powiedzenia doświadczeni menedżerowie. Zapraszamy również na rozmowę ekspertów, która stanowi ciekawą analizę polskich i skandynawskich modeli współpracy. Kapitał społeczny ma bowiem różną wartość w różnych krajach. Koniecznie posłuchajcie. Zapraszamy więc do kategorii filmów na temat komunikacji.

Brakuje tematu szkolenia dla Ciebie?

Zgłoś nam go.
Wyślij wiadomość

Dołącz do CRIDOTEKI

Rozwijaj swoje kompetencje i ucz się od najlepszych. Korzystaj z dostępu do wiedzy tak jak lubisz. Zarejestruj się