...

Kalendarz podatkowy

Filtry

Filtry

Autor
Data publikacji
Wyczyść

Brakuje tematu szkolenia dla Ciebie?

Zgłoś nam go.
Wyślij wiadomość

Kalendarz podatkowy - Dowiedz się więcej

Kalendarz podatkowy – wszystkie ważne terminy w jednym miejscu. Zastanawiasz się, jak nie zgubić się w gąszczu terminów podatkowych i zawsze być na bieżąco z obowiązkami księgowymi? Prezentujemy specjalną kategorię filmów, przygotowaną z myślą o księgowych, przedsiębiorcach oraz wszystkich, dla których terminy podatkowe są ważne.

A więc w kategorii 'Kalendarz podatkowy’ znajdziesz 12 filmów – po jednym na każdy miesiąc roku. Każdy film dedykowany jest oczywiście konkretnemu miesiącowi i zawiera zestawienie najważniejszych terminów podatkowych, które nadchodzą. Dzięki temu łatwo zaplanujesz swoje działania i unikniesz nieprzyjemnych niespodzianek w postaci przegapionych dat czy nieuiszczonych opłat.

Nie pozwól zatem, aby terminy podatkowe stały się Twoim koszmarem. Zapraszamy na naszą platformę. Dzięki kalendarzowi podatkowemu będziesz bowiem zawsze o krok przed terminem. To jest więc idealne rozwiązanie dla profesjonalistów, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z księgowością.

Przykłady terminów z kalendarza podatkowego:

Styczeń:

  • Do 25 stycznia – rozliczenie i zapłata podatku VAT za grudzień poprzedniego roku.
  • Do 31 stycznia – wpłata na PFRON za grudzień 2022

Kwiecień:

  • Do 25 kwietnia – rozliczenie i zapłata podatku VAT za marzec.
  • rozliczenie podatku cukrowego za marzec 2023

Lipiec:

  • Do 25 lipca – przesłanie JPK_VM7 za czerwiec 2023
  • Do 31 lipca – złożenie deklaracji dla rozliczenia VAT w zakresie procedury importu VII-DO za czerwiec 2023

 

Kalendarz podatkowy to narzędzie, które ułatwi sprostanie obowiązkom związanym z terminowym rozliczaniem podatków. Obecnie bardzo trudno jest poruszać się w gąszczu podatkowych przepisów, które często się zmieniają i ewoluują. Nasze filmy z pewnością ułatwią zadanie. Ponadto w Cridotece znaleźć można również nasz kalendarz podatkowy w formie pdf do pobrania. Tak więc nie tylko filmy, ale i materiały graficzne. Zapraszamy serdecznie.

Brakuje tematu szkolenia dla Ciebie?

Zgłoś nam go.
Wyślij wiadomość

Dołącz do CRIDOTEKI

Rozwijaj swoje kompetencje i ucz się od najlepszych. Korzystaj z dostępu do wiedzy tak jak lubisz. Zarejestruj się