...

Ceny transferowe

Filtry

Filtry

Autor
Data publikacji
Wyczyść

Brakuje tematu szkolenia dla Ciebie?

Zgłoś nam go.
Wyślij wiadomość
Ceny transferowe
Ceny transferowe
Justyna Jóźwiak
Szkolenia z certyfikatem
Platforma 24/7
Bezpłatnie w subskrypcji Metody cen transferowych
119,00 zł
Zobacz więcej

Ceny transferowe - Dowiedz się więcej

Ceny transferowe wielu uznaje za najtrudniejszy dział podatków. Wynika to z faktu, że eksperci w tym zakresie posiadają wiedzę,  którą można nazwać hybrydową. Z jednej strony bowiem znają przepisy prawne dotyczące ustalania cen pomiędzy podmiotami powiązanymi. Z drugiej strony natomiast posiadają wiedzę finansową, która umożliwi zrozumienie biznesowych uwarunkowań transakcji między podmiotami powiązanymi. Rynkowość tych transakcji jest coraz częściej przedmiotem kontroli organów skarbowych. W naszej kategorii Ceny transferowe znajdziecie filmy i szkolenia z udziałem ekspertów CRIDO. Specjaliści ci, co roku zajmują czołowe miejsca w rankingach na najlepszych doradców w zakresie TP.

Znajdziecie u nas  dużo materiałów nagraniowych o różnym poziomie trudności.  Proponujemy zarówno wyjaśnianie podstaw tematu, jakim są ceny transferowe, takich jak wybór metody wyceny, jak i specjalistyczne szkolenia dotyczące jednej z wybranych metod. Do dyspozycji są również filmy związane z tematyką rajów podatkowych i w konsekwencji obowiązkami raportowymi. Znajdziecie tutaj też bardzo ciekawe szkolenie o sporządzaniu i weryfikacji analiz porównawczych. Wyjątkową propozycją jest cykl nazwany przez nas rozmowami (nie)kontrolowanymi na temat postępowań w sprawie cen transferowych. Pozycja ta jest szczególnie warta uwagi, ponieważ rozmawiają ze sobą praktycy Crido mający jednocześnie za sobą długoletnią pracę w organach skarbowych. Dzielą się więc doświadczeniami z obu stron przysłowiowej barykady.

Pokazujemy, że ceny transferowe to temat, o którym można mówić prosto, czego koronnym przykładem jest film Anny Wcisło łączący kwestie transfer pricingu z „Opowieścią wigilijną” Charles Dickensa. Poruszamy  też na bieżąco tematy aktualne. Na przykład znajdziecie u nas godzinne webinarium na temat wpływu inflacji na transfer pricing transakcji finansowych. Temat ten jest szczególnie palący obecnie.

Nasze propozycje kierujemy zarówno do osób, które się przygotowywaniem dokumentacji cen transferowych, jak również dla kadry zarządczej. Dzięki nim bowiem zrozumiecie istotę i zagrożenia związane z ustaleniami cen w transakcjach z podmiotami powiązanymi.

Brakuje tematu szkolenia dla Ciebie?

Zgłoś nam go.
Wyślij wiadomość

Dołącz do CRIDOTEKI

Rozwijaj swoje kompetencje i ucz się od najlepszych. Korzystaj z dostępu do wiedzy tak jak lubisz. Zarejestruj się