...

Sfera menedżera

Filtry

Filtry

Autor
Data publikacji
Wyczyść

Brakuje tematu szkolenia dla Ciebie?

Zgłoś nam go.
Wyślij wiadomość

Sfera menedżera - Dowiedz się więcej

Sfera menedżera – inspirujące rozmowy dla zarządzających firmą

Menedżer to nie tylko ktoś, kto stoi na czele zespołu i podejmuje kluczowe decyzje. W rzeczywistości to lider, którego obowiązki i role są złożone. Na dodatek ewoluują one w odpowiedzi na dynamicznie zmieniający się krajobraz biznesowy. Aby być skutecznym, menedżer musi ciągle rozwijać swoje umiejętności i dostosowywać się do nowych wyzwań. Sfera menedżera może tu pomóc. Jakie zatem są typowe wyzwania menedżera i jak można im sprostać?

Menedżerowie stoją w obliczu wyzwań w środowisku, które jest bardziej złożone niż kiedykolwiek wcześniej. Wymaga to nie tylko technicznej wiedzy, ale także inteligencji emocjonalnej, zdolności adaptacyjnych i wizji strategicznej. Ci, którzy inwestują w rozwój osobisty i zawodowy, znajdują się w najlepszej pozycji, aby odnieść sukces w tej wymagającej roli.

Zapraszamy naszą Sferę menedżera. To inspirujące rozmowy o zarządzaniu firmą, komunikacji, ale też o działalności charytatywnej w biznesie. W tej ostatniej kwestii współpracujemy z Fundacją CRIDO. Rozmowy dotyczą szeroko rozumianej filantropii. Rozmówcami Anny Grąbczewskiej, prezeski fundacji, są przedstawiciele bardzo różnych organizacji pozarządowych. Warto poznać ich punkt widzenia.

Sfera menedżera to także cykl rozmów Anny Strzeleckiej z Pawłem Smoleniem. Rozmowy te cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nasi eksperci rozmawiają o takich kwestiach jak work-life balance, wypalenie zawodowe, porażki, które uczą, ankieta 360 stopni czy relacji szef – podwładny. Ciekawy punkt widzenia, niesztampowe podejście do danego tematu i duże doświadczenie rozmówców sprawa, że naprawdę warto obejrzeć te materiały.

Sfera menedżera to także rozmowy z Joanną Młynarz, trenerką biznesu, facylitatorką, specjalistką counsellingu Gestalt. Dotyczą one przeżycia traumy i błędów komunikacyjnych w firmie. To spora dawka bardzo cennej, fachowej wiedzy. Zapraszamy na Sferę menedżera.

Brakuje tematu szkolenia dla Ciebie?

Zgłoś nam go.
Wyślij wiadomość

Dołącz do CRIDOTEKI

Rozwijaj swoje kompetencje i ucz się od najlepszych. Korzystaj z dostępu do wiedzy tak jak lubisz. Zarejestruj się