...

Dobroczynność

Filtry

Filtry

Autor
Data publikacji
Wyczyść

Brakuje tematu szkolenia dla Ciebie?

Zgłoś nam go.
Wyślij wiadomość

Dobroczynność - Dowiedz się więcej

Dobroczynność staje się nieodłącznym elementem odpowiedzialnej działalności biznesowej. Coraz więcej przedsiębiorców dostrzega nie tylko korzyści wizerunkowe, ale i realne wartości płynące z zaangażowania w działania na rzecz społeczności czy środowiska. W dzisiejszych czasach bowiem klient oczekuje od firm nie tylko produktów czy usług najwyższej jakości. Również odpowiedzialności i zaangażowania w ważne sprawy społeczne.  Takie inicjatywy, w tym dobroczynność, stanowią więc klucz do sukcesu w świecie biznesu.

 

Pomagać trzeba, ale jak robić to mądrze?

 

Zapraszamy na naszą edukacyjną platformę wideo, gdzie znajdziecie szereg filmów, które powstały we współpracy z Fundacją CRIDO. Filmy to ciekawe, inspirujące rozmowy z przedstawicielami bardzo różnych organizacji pozarządowych, które zajmują się dobroczynnością. Każdy film to osobna historia, przedstawiająca konkretne działania, wyzwania i sukcesy organizacji. Dzięki wglądowi w codzienną pracę tych organizacji, mamy możliwość dokładnego zrozumienia potrzeb. Co za tym idzie – skierowania swojego wsparcia w najbardziej palące miejsca. Dobroczynność wymaga bowiem przemyślanego działania, bo tylko wtedy przynieść może wymierne efekty.

 

Warto pamiętać też o tym, że mądra dobroczynność to nie tylko wsparcie finansowe, ale przede wszystkim strategiczne działanie, które ma realny wpływ na życie ludzi i społeczności.

 

Przedstawiciele NGO-sów również znajdą u nas ciekawe, wartościowe materiały związane choćby z rozliczaniem dotacji. To trudny temat wymagający specjalistycznej wiedzy, którą dzielą się nasi eksperci. Tak więc nie tylko firmy poszukujące inspiracji do pomagania i wiedzy, jak dobroczynność uprawiać z sukcesem, mogą wiele zyskać oglądając nasze materiały. Również same organizacje pozarządowe serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej platformy.

Podsumowując – współczesny biznes coraz częściej rozumie, że jego rola nie ogranicza się tylko do generowania zysków. Odpowiedzialność społeczna, w tym dobroczynność, staje się nieodłącznym elementem działalności, przynoszącym korzyści zarówno firmom, jak i społecznościom, w których działają. Pomagajmy mądrze.

Brakuje tematu szkolenia dla Ciebie?

Zgłoś nam go.
Wyślij wiadomość

Dołącz do CRIDOTEKI

Rozwijaj swoje kompetencje i ucz się od najlepszych. Korzystaj z dostępu do wiedzy tak jak lubisz. Zarejestruj się